Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 15/09/2016 και ώρα 18:30 στα Γραφεία της Ένωσης η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας( Α Όμιλος) Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας.
Από την κλήρωση που συμμετείχαν αναδείχτηκαν τα εξής ζευγάρια του Α Ομίλου.
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
- ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
- ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
- ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
- ΡΕΠΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
- ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
- ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
- ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- ΡΕΠΟ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
- ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
- ΡΕΠΟ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
- ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
- ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
- ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
- ΡΕΠΟ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
- ΡΕΠΟ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
- ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
- ΡΕΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
- ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
- ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
- ΡΕΠΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
- ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
- ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
- ΡΕΠΟ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ