ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-16
Α’ ΟΜΙΛΟΣ | Α’ ΓΥΡΟΣ | ||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/3/2016 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/3/2016 | 13:15 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ||||
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/3/2016 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/3/2016 | 11:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ||||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 3/4/2016 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 3/4/2016 | 11:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ||||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/4/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/4/2016 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ||||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/4/2016 | 11:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/4/2016 | 11:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ | Α’ ΓΥΡΟΣ | ||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/3/2016 | 11:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/3/2016 | 11:00 | ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
ΡΕΠΟ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ||||
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/3/2016 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/3/2016 | 15:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
ΡΕΠΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ||||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 3/4/2016 | 11:00 | ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 3/4/2016 | 11:00 | Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ||||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/4/2016 | 11:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/4/2016 | 11:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ||||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/4/2016 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/4/2016 | 11:00 | Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΡΕΠΟ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ |
Α’ ΟΜΙΛΟΣ | Β’ ΓΥΡΟΣ | ||||
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/4/2016 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/4/2016 | 11:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ||||
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΤΕΤΑΡΤΗ | 27/4/2016 | 16:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 27/4/2016 | 16:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
ΡΕΠΟ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ||||
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/5/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/5/2016 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ | Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ||||
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/5/2016 | 11:00 | ΒΟΝΙΤΣΑΣ |
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/5/2016 | 11:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ||||
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22/5/2016 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ | ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22/5/2016 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ | Α.Ο.Ν. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ | Β’ ΓΥΡΟΣ | ||||
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/4/2016 | 11:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/4/2016 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ |
ΡΕΠΟ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ||||
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 27/4/2016 | 16:00 | Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 27/4/2016 | 16:00 | ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ||||
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/5/2016 | 11:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 8/5/2016 | 11:00 | ΠΑΡΓΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ||||
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/5/2016 | 11:00 | Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/5/2016 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ |
ΡΕΠΟ | ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | ||||
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ | Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22/5/2016 | 11:00 | ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ |
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22/5/2016 | 11:00 | ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
ΡΕΠΟ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ |