ΕΠΣ Πρέβεζας–Λευκάδας: Το πρόγραμμα αγώνων Αης ερασιτεχνικής κατηγορίας περιόδου 2015-16 Α’ γύρος (βίντεο).

Πραγματοποιήθηκε σήμερα 31/08/15 και ώρα 19:00 στα γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας η κλήρωση για το Α’ τοπικό πρωτάθλημα αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.

Δείτε βίντεο από την κλήρωση αλλά και αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του πρώτου γύρου.

{youtube}EdfkqBFLcY0{/youtube}

 

1η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας-ΑΕ Πρέβεζας

Αμβρακικός Βόνιτσας-ΑΟ Παλαίρου

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θύελλα Σινώπης

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-ΠΕΑΣ Κατούνας

ΑΟ Καρυάς-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Θρίαμβος Λούρου-Πανλευκάδιος

ΑΟ Πλαγιάς-Δόξα Ωρωπού

ΠΣ Πρέβεζα-Απόλλων Πάργας

2η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – Απόλλων Νότιας Λευκάδας

ΑΕ Πρέβεζας – Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Παλαίρου – ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Θύελλα Σινώπης – ΑΟ Καρυάς

ΠΕΑΣ Κατούνας – Θρίαμβος Λούρου

Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΑΟ Πλαγιάς

Πανλευκάδιος – Απόλλων Πάργας

Δόξα Ωρωπού – ΠΣ Πρέβεζα

3η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας – Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕΚ Αρχαγγέλου – Αμβρακικός Βόνιτσας

ΑΟ Καρυάς – ΑΕ Πρέβεζας

Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Παλαίρου

ΑΟ Πλαγιάς – Θύελλα Σινώπης

Απόλλων Πάργας – ΠΕΑΣ Κατούνας

ΠΣ Πρέβεζα – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Πανλευκάδιος – Δόξα Ωρωπού

4η αγωνιστική

ΑΕΚ Αρχαγγέλου – Απόλλων Νότιας Λευκάδας

Τηλυκράτης Λευκάδας- ΑΟ Καρυάς

Αμβρακικός Βόνιτσας – Θρίαμβος Λούρου

ΑΕ Πρέβεζας – ΑΟ Πλαγιάς

ΑΟ Παλαίρου- Απόλλων Πάργας

Θύελλα Σινώπης- ΠΣ Πρέβεζα

ΠΕΑΣ Κατούνας- Δόξα Ωρωπού

Κεραυνός Θεσπρωτικού- Πανλευκάδιος

 

5η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας – ΑΟ Καρυάς

Θρίαμβος Λούρου- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

ΑΟ Πλαγιάς- Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Πάργας- Αμβρακικός Βόνιτσας

ΠΣ Πρέβεζα- ΑΕ Πρέβεζας

Δόξα Ωρωπού- ΑΟ Παλαίρου

Πανλευκάδιος- Θύελλα Σινώπης

ΠΕΑΣ Κατούνας- Κεραυνός Θεσπρωτικού

6η αγωνιστική

Θρίαμβος Λούρου- Απόλλων Νότιας Λευκάδας

ΑΟ Καρυάς- ΑΟ Πλαγιάς

ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Απόλλων Πάργας

Τηλυκράτης Λευκάδας- ΠΣ Πρέβεζα

Αμβρακικός Βόνιτσας- Δόξα Ωρωπού

ΑΕ Πρέβεζας- Πανλευκάδιος

ΑΟ Παλαίρου- Κεραυνός Θεσπρωτικού

Θύελλα Σινώπης- ΠΕΑΣ Κατούνας

7η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΑΟ Πλαγιάς

Απόλλων Πάργας- Θρίαμβος Λούρου

ΠΣ Πρέβεζα- ΑΟ Καρυάς

Δόξα Ωρωπού- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Πανλευκάδιος- Τηλυκράτης Λευκάδας

Κεραυνός Θεσπρωτικού- Αμβρακικός Βόνιτσας

ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ Παλαίρου- Θύελλα Σινώπης

8η αγωνιστική

Απόλλων Πάργας- Απόλλων Νότιας Λευκάδας

ΑΟ Πλαγιάς- ΠΣ Πρέβεζα

Θρίαμβος Λούρου- Δόξα Ωρωπού

ΑΟ Καρυάς- Πανλευκάδιος

ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Κεραυνός Θεσπρωτικού

Τηλυκράτης Λευκάδας- ΠΕΑΣ Κατούνας

Αμβρακικός Βόνιτσας- Θύελλα Σινώπης

ΑΕ Πρέβεζας- ΑΟ Παλαίρου

9η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΠΣ Πρέβεζα

Δόξα Ωρωπού- Απόλλων Πάργας

Πανλευκάδιος- ΑΟ Πλαγιάς

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Θρίαμβος Λούρου

ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΟ Καρυάς

Θύελλα Σινώπης- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

ΑΟ Παλαίρου- Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Πρέβεζας- Αμβρακικός Βόνιτσας

10η αγωνιστική

Δόξα Ωρωπού- Απόλλων Νότιας Λευκάδας

ΠΣ Πρέβεζα- Πανλευκάδιος

Απόλλων Πάργας- Κεραυνός Θεσπρωτικού

ΑΟ Πλαγιάς- ΠΕΑΣ Κατούνας

Θρίαμβος Λούρου- Θύελλα Σινώπης

ΑΟ Καρυάς- ΑΟ Παλαίρου

ΑΕΚ Αρχαγγέλου- ΑΕ Πρέβεζας

Τηλυκράτης Λευκάδας- Αμβρακικός Βόνιτσας

11η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- Πανλευκάδιος

Κεραυνός Θεσπρωτικού- Δόξα Ωρωπού

ΠΕΑΣ Κατούνας- ΠΣ Πρέβεζα

Θύελλα Σινώπης- Απόλλων Πάργας

ΑΟ Παλαίρου- ΑΟ Πλαγιάς

ΑΕ Πρέβεζας- Θρίαμβος Λούρου

Αμβρακικός Βόνιτσας- ΑΟ Καρυάς

Τηλυκράτης Λευκάδας- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

12η αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού- Απόλλων Νότιας Λευκάδας

Πανλευκάδιος- ΠΕΑΣ Κατούνας

Δόξα Ωρωπού- Θύελλα Σινώπης

ΠΣ Πρέβεζα- ΑΟ Παλαίρου

Απόλλων Πάργας- ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ Πλαγιάς- Αμβρακικός Βόνιτσας

Θρίαμβος Λούρου- Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΟ Καρυάς- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

13η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΠΕΑΣ Κατούνας

Θύελλα Σινώπης- Κεραυνός Θεσπρωτικού

ΑΟ Παλαίρου- Πανλευκάδιος

ΑΕ Πρέβεζας- Δόξα Ωρωπού

Αμβρακικός Βόνιτσας- ΠΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης Λευκάδας- Απόλλων Πάργας

ΑΕΚ Αρχαγγέλου- ΑΟ Πλαγιάς

ΑΟ Καρυάς- Θρίαμβος Λούρου

14η αγωνιστική

Θύελλα Σινώπης- Απόλλων Νότιας Λευκάδας

ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΟ Παλαίρου

Κεραυνός Θεσπρωτικού- ΑΕ Πρέβεζας

Πανλευκάδιος- Αμβρακικός Βόνιτσας

Δόξα Ωρωπού- Τηλυκράτης Λευκάδας

ΠΣ Πρέβεζα- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Απόλλων Πάργας- ΑΟ Καρυάς

ΑΟ Πλαγιάς- Θρίαμβος Λούρου

15η αγωνιστική

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΑΟ Παλαίρου

ΑΕ Πρέβεζας- Θύελλα Σινώπης

Αμβρακικός Βόνιτσας- ΠΕΑΣ Κατούνας

Τηλυκράτης Λευκάδας- Κεραυνός Θεσπρωτικού

ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Πανλευκάδιος

ΑΟ Καρυάς- Δόξα Ωρωπού

Θρίαμβος Λούρου- ΠΣ Πρέβεζα

ΑΟ Πλαγιάς- Απόλλων Πάργας

About Βασίλης Κούρκουλας 11920 Articles
Ο Βασίλης Κούρκουλας καλύπτει την επικαιρότητα για τo PrevezaToday.gr και καθημερινά με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις τοπικές εξελίξεις.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*